Nieuws

CSG gebruikt CYQL-app

CSG gebruikt CYQL-app

Sinds deze winter maakt CSG gebruik van de CYQL app, die ontwikkeld is i.s.m. de NTFU. Via de app kunnen onze trainers gemakkelijk en snel de inhoud van de training kenbaar maken, inclusief route (GPX-file voor op je navigatie). CSG-leden krijgen een code om zich aan te melden voor de app en kunnen zich vervolgens gemakkelijk aanmelden voor een trainingsrit. Ook kan men via het opmerkingenveld aangeven of men bijvoorbeeld iets later, onderweg aansluit. 

Behalve enkele kleine kinderziektes, de app bestaat nog maar kort en is nog in ontwikkeling, bevalt het gebruik van CYQL zeer goed. Het is gemakkelijk, overzichtelijk en geeft ons als club bovendien vooraf inzicht in het aantal aanwezigen op onze clubtraining. Dit is erg nuttig, want we passen het aantal aanwezige trainers en wegkapiteins aan op het aantal aanwezigen.

Inmiddels zit ruim 70% van onze leden op CYQL. Heb je vragen over CYQL of wil je je aanmelden voor de app, stuur dan een mailtje naar de secretaris of voorzitter.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren